sob.. kwi 1st, 2023

Po ośmiu sezonach Lisa Rinna i Bravo „wspólnie” postanowili rozstać się w 13. sezonie The Real Housewives of Beverly Hills. Tak kontrowersyjna, jak Rinna mogła być w reality show, była kluczową częścią serii z kilkoma ikonicznymi liniami i fabułami.

Niezależnie od tego, czy była w konfesjonale, słownej walce z inną gospodynią domową, czy na spotkaniu biznesowym, Rinna pozostała wierna sobie i miała kilka zabawnych kwestii, które fani będą nadal dzielić się teraz, gdy nie ma już jej w serialu.

„Dlaczego tu jestem? Jestem wspanialszy niż to”.

Rinna otwarcie mówiła o swoim wychowaniu w małym miasteczku Medford w stanie Oregon. Jej zmarła matka Lois została tam, kiedy Rinna przeprowadziła się do Los Angeles, a Rinna często wracała, aby odwiedzić swoje rodzinne miasto z córkami.

Po jednej szczególnej wizycie Rinna przyznała, że ​​od najmłodszych lat wiedziała, że ​​jest „bardziej fantastyczna niż ta” i przeniosła się do dużego miasta, aby zacząć od nowa. Ta linia była przezabawnie odświeżająca i pokazała prawdziwą pasję Rinny do bycia gwiazdą. To był jeden z najlepszych cytatów Rinny

„Publiczność mnie kocha, a ja kocham ich za to, że mnie kochają”.

Lisa Rinna mówi o sławie w konfesjonale na RHOBH

Kiedy Erika Jayne dostała szansę zagrania Roxie Hart na Broadwayu w Chicago, Rinna nie mogła być bardziej podekscytowana jej występem. Podobnie jak Erika, Rinna wiele lat wcześniej grała Harta na Broadwayu.

Jednak wielu ich przyjaciół uważało, że Rinna mówiła więcej o sobie i swoim związku z postacią niż o wspieraniu Eriki. Mówiąc o swoim doświadczeniu jako aktorki, Rinna przyznała, jak bardzo kocha publiczność. Wers jest humorystyczny, ponieważ idealnie pasuje do osobowości Rinny. Uwielbia uwagę, pochwały i światła sceniczne. Trudno powiedzieć, czy w przyszłości pojawi się w innym programie, takim jak The Real Housewives, ale fani mają nadzieję, że teraz, gdy odeszła, będzie jej więcej.

Czytaj także  10 Seinen With The Best Manga Art

„Nie jestem odpowiedzialny za wszystko, co wychodzi z moich ust”.

Lisa Rinna śmieje się z Dorit w RHOBH

W sezonie 11 Kathy Hilton zaprosiła kobiety na wyrafinowaną kolację. Z tematem nt

podczas rozmowy toczącej się wokół problemów prawnych Eriki Jayne, kobiety były podekscytowane nocą pełną elegancji.

Rinna była tak podekscytowana pobytem w domu Hiltona, że ​​cieszyła się niejednym koktajlem. Zwłaszcza po zatarciu z personelem Kathy. Po kilku mocnych drinkach głupia, pijana Rinna ostrzegła kobiety, że nie jest już odpowiedzialna za to, co wychodzi z jej ust. To był jeden z najlepszych odcinków RHOBH Rinny.

„Jesteśmy tacy hollywoodzcy. O mój Boże, są paparazzi. Gdzie są moje okulary?”

Lisa Rinna na zewnątrz z paparazzi na RHOBH

Rinna jest dumną matką dwóch młodych kobiet, które również pracują w świetle reflektorów. Rinna była szczera, jeśli chodzi o zmagania swoich córek z lękiem i depresją, co fani docenili, gdy byli tak otwarci.

W jednej scenie Rinna zabrała córkę na kawę i śmiała się z życia w Hollywood, ukrywając się przed (lub uciekając) do paparazzi. Biorąc pod uwagę, jak bardzo Rinna kochała rozgłos, ten cytat był jednym z jej najbardziej autentycznych.

„Księżniczki martwią się o swoją reputację. Królowe nie”.

Lisa Rinna w konfesjonale rozmawia o reputacji w RHOBH

Większość gospodyń domowych martwi się, jak program wpłynie na ich reputację ze względu na naturę reality TV. Z powodu dramatu i plotek wszyscy są uczciwi, w tym ich rodziny.

Chociaż Rinna jest odnoszącą sukcesy aktorką poza Bravo, pozostaje wierna sobie i nie stroni od kontrowersji. Czemu? Ponieważ „Księżniczki martwią się o swoją reputację. Królowe nie” oczywiście. Ta kwestia stała się natychmiastowym memem dla The Real Housewives of Beverly Hills.

„Jesteś taki zły”.

Lisa Rinna i Denise kłócą się w RHOBH

Chociaż ten cytat nie wydaje się zabawny, to sposób, w jaki Rinna to powiedziała – wraz z otoczeniem – uczynił go jednym z jej bardziej znanych cytatów.

Czytaj także  20 Most Powerful Power Rangers, Ranked

W sezonie 10 Rinna i była gospodyni domowa Denise Richards pokłócili się o plotkę, której Denise z całego serca zaprzeczyła. Rinna jednak jej nie wierzyła i chciała, żeby powiedziała prawdę. W rozmowie jeden na jednego Rinna wyemitowała, że ​​Richards wysłał jej zaprzestanie mówienia o plotce dotyczącej Brandi Glanville. Mówiąc niskim tonem, zapytała Denise, dlaczego jest taka zła, co szybko stało się jedną z najbardziej kultowych kwestii sezonu. Dzięki plotce był to jeden z najbardziej dramatycznych odcinków Lisy, Denise i Brandi Glanville.

„Ona jest bogata, kochanie. Ona jest bogata.”

Mimo że Rinna i Sutton Stracke byli stosunkowo blisko w sezonie 10, ich przyjaźń przybrała dziwny obrót, kiedy zdali sobie sprawę, że tak naprawdę nie znają się tak, jak myśleli. To stworzyło wiele mini waśni między nimi. Fani ją lubią, ale było wiele rzeczy, których fani nie wiedzieli o Stracke, w których Rinna chciała pomóc.

Przedstawiając Stracke publiczności, wyjaśniła, jak bardzo jest bogata. W klasyczny sposób Rinny, to jej głos i podekscytowanie sprawiły, że ta kwestia była najczęściej powtarzana.

„Jesteś dupkiem na Twitterze”.

Rinna i była członkini obsady The Real Housewives of Beverly Hills, Camille Grammer Meyer, nie zawsze się dogadywali. W rzeczywistości było to symbolem wzrostu, że ta dwójka mogła przebywać razem w tym samym pokoju i być serdeczna.

Na jednym przyjęciu Rinna uznała, że ​​zachowanie uprzejmości wobec Camille było dojrzałe i podeszła do niej. Zamiast utrzymywać wszystko w dobrym nastroju i lekkości, Rinna histerycznie przywitała ją, mówiąc, że jest „dziurą na Twitterze”. Camille zaniemówiła, podczas gdy publiczność śmiała się z szorstkości Rinny.

„Nie ma nic lepszego niż B —- i naprawdę dobra walka kociąt”.

Lisa Rinna w pokoju zwierzeń mówi o walkach kotów

W sezonie 7 RHOBH miał w swojej obsadzie Rinna, Erika Jayne i Eileen Davidson — z których wszystkie są aktorkami. Ponieważ Davidson i Rinna byli znani z występów w operach mydlanych, temat ten często był tematem rozmów.

Czytaj także  10 Harsh Realities Of Rewatching Keeping Up With The Kardashians

Rozmawiając z kamerami o występach w mydłach, Rinna wyjaśniła, jak bardzo uwielbia grać „złą dziewczynę”, ponieważ jest to dla niej zabawne i niepasujące do charakteru. Tym, co sprawiło, że ta linia była świetna, było to, że mogła ona dotyczyć zarówno aktorstwa, jak i jej roli w The Real Housewives.

„To takie zabawne być obserwatorem drobnych byków —”.

Lisa Rinna je popcorn w konfesjonale

W sezonie 8 kobiety z Beverly Hills wyjechały za granicę na obsadę do Niemiec. Chociaż miała to być wycieczka mająca na celu zacieśnienie przyjaźni w serialu, dramat wśród kobiet eksplodował na różnych przyjęciach.

W pokoju zwierzeń Rinna zjadła garść popcornu i powiedziała tę zabawną kwestię o obserwowaniu, jak wokół niej dzieją się dramaty, które nie obejmowały jej. Pomiędzy problemami Dorit Kemsley z Kylem Richardsem i Eriką Jayne Rinna uwielbiała patrzeć, jak wszystko się wali z publicznością w domu.

KOLEJNY: 11 najlepszych przyjaźni w prawdziwych gospodyniach domowych z Beverly Hills

By Antoni

One thought on “10 Funniest Lisa Rinna Quotes”
  1. Ι’m gone to say to my little brotheг, thаt he should also visit this webpage on reɡular basis to take
    սpdated from most up-to-datе ɡossip.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *