sob.. kwi 1st, 2023

Oto 15 zapowiedzi filmów i franczyz, które mają zostać wyemitowane podczas transmisji Super Bowl LVII. Transmisja tegorocznego Super Bowl odbędzie się w niedzielę, 12 lutego 2023 r. Zgodnie z oczekiwaniami widzów od dziesięcioleci, Super Bowl stał się dla studiów główną okazją do zadebiutowania zwiastunów najbardziej oczekiwanych filmów roku przed największą widownią telewizyjną w tym roku.

Ze względu na niezawodnie ogromną widownię posiadanie miejsca podczas Super Bowl zawsze było bardzo pożądane (i niezwykle drogie) dla studiów. Szacuje się, że w tym roku 30-sekundowy spot podczas Super Bowl będzie kosztował 7 milionów dolarów (via Forbes). Mając to na uwadze, oto 15 najlepszych prognoz, z których oczekuje się, że długo oczekiwane filmy będą miały zwiastun podczas Super Bowl.

1 Marvel Cinematic Universe, faza 5

Faza 5 Marvel Cinematic Universe rozpoczyna się wraz z premierą Ant-Man and the Wasp: Quantumania, która wychodzi zaledwie pięć dni po Super Bowl. Inne filmy MCU spodziewane w 2023 roku to Guardians of the Galaxy Vol. 3 5 maja i The Marvels 28 lipca. Super Bowl prawdopodobnie będzie miał skwierczący kołowrotek MCU podkreślający filmy, a także nadchodzące seriale telewizyjne, takie jak drugie sezony What If…? i Loki, a także Secret Invasion, Echo, Ironheart i Agatha: Coven of Chaos.

2 Credo III

Michael B. Jordan w plakacie Creed III

Creed III otwiera się 3 marca 2023 roku, niecały miesiąc po Super Bowl. Jako trzeci rozdział spin-offu serii Rocky, Creed III jest pierwszym z serii nakręconej dla IMAX i debiutem reżyserskim Michaela B. Jordana. Film jest także pierwszą dużą premierą Amazona po przejęciu MGM, więc miejsce na film podczas Super Bowl jest prawie nieuniknione i wszechstronnie bezpieczna prognoza.

3 plansze DCU 2023

Zachary Levi w Shazam Fury of the Gods

Podobnie jak w Marvel Cinematic Universe, można się spodziewać, że Super Bowl będzie zawierał skwierczącą rolkę filmów DCU spodziewanych w 2023 roku, w tym Shazam! The Fury of the Gods 17 marca, Flash 23 czerwca, Blue Beetle 18 sierpnia oraz Aquaman and the Lost Kingdom 25 grudnia. Ciekawe, pod jakim kątem zajmie się spot DCU Super Bowl, ponieważ wszystkie te filmy były opracowany przed przejęciem Jamesa Gunna i Petera Safran. Jest to niezwykle wpływowy rok przejściowy dla filmów DC, a nie każda postać DCU ma kontynuować swoją obecną formę po 2023 roku.

Czytaj także  Top 10 Strangest Addictions Featured On The Show

4 65

65 Adam Kierowca

Premiera thrillera science fiction 65 z udziałem Adama Drivera zaplanowana jest na 17 marca. Zwiastun filmu, który ukazał się w grudniu 2022 r., ujawnił już zwrot akcji „Jurassic Park spotyka Planetę małp”, w którym główny bohater-astronauta Driver ląduje awaryjnie na prehistoryczna Ziemia. W związku z tym spot Super Bowl może opierać się na tym założeniu, aby pomóc podsycić szum wokół tego skądinąd tajemniczego filmu na miesiąc przed jego premierą.

5 John Wick: Rozdział 4

Keanu Reeves w Johnie Wicku Rozdział 4

Tytułowy zabójca Keanu Reevesa powraca po raz czwarty, kiedy John Wick: Rozdział 4 ma premierę 24 marca. Potencjalny spot Super Bowl prawdopodobnie uwydatni sceny akcji w filmie, zgodnie z oczekiwaniami widzów co do tej oszałamiająco choreograficznej serii filmów. Poza tym, czwarty film Johna Wicka prawdopodobnie nie potrzebuje dużo więcej marketingu w ostatnim miesiącu poprzedzającym jego wydanie, biorąc pod uwagę sukces poprzednich wpisów serii.

6 Film Super Mario Bros

Film Super Mario Bros Mario Mushroom Kingdom

Wydaje się, że Illumination jest przygotowane, aby pomóc Nintendo wymazać wszystkie wspomnienia z 30-letniego już filmu aktorskiego, kiedy film Super Mario Bros. zostanie wydany 7 kwietnia. Żaden z dotychczas wydanych zwiastunów nie ujawnił pełnego zakresu głosu Chrisa Pratta w Mario, decydując się na włączenie tylko krótkich fraz. Być może miejsce na Super Bowl będzie szansą na pełne zaprezentowanie głosu Mario Pratta, co albo rozwieje (lub potwierdzi) obawy fanów, że kultowa postać jest fałszywie przedstawiana.

7 Szybki X

Szybki X Vin Diesel

Fast X jest blisko szczytu listy wszystkich możliwych zwiastunów, które mogą zadebiutować podczas Super Bowl, biorąc pod uwagę historię franczyzy z zuchwałym, przesadnym marketingiem. To oczywiście dziesiąty i przedostatni film sagi Szybcy i wściekli. Ponieważ Fast X ma zostać wydany 19 maja, głośne miejsce podczas wielkiej gry może pomóc w rozpoczęciu kampanii szumu wokół filmu.

Czytaj także  10 trudnych realiów odtwarzania Pokémon Sword & Shield

8 Mała Syrenka

Arielka w Małej Syrence na żywo

Spośród przeróbek na żywo animowanych klasyków Disneya, Mała Syrenka była jedną z najbardziej kontrowersyjnych ze względu na obsadę czarnej aktorki Halle Bailey jako Ariel. Po pierwszym debiucie zwiastuna na D23 Expo zeszłej jesieni, Super Bowl może zadebiutować rozszerzonym zwiastunem filmu przed datą premiery 26 maja. Spot Super Bowl może zapewnić pierwsze spojrzenie na Jonaha Hauer-Kinga jako Prince Eric, Melissę McCarthy jako Ursulę i Javiera Bardema jako King Triton.

9 Spider-Man: Przez Spider-Verse

Miles i Gwen w Spider-Man Across the Spider-Verse.

Nagrodzony Oscarem Spider-Man: Into the Spider-Verse był prawdopodobnie najbardziej udanym z ostatnich wysiłków Sony w reprezentowaniu Spider-Mana poza MCU. To sprawia, że ​​Spider-Man: Across the Spider-Verse będzie długo oczekiwaną kontynuacją, która zostanie wydana 2 czerwca. Podczas gdy istniejące zwiastuny podkreślały rozszerzony zakres, w tym setki wariantów Spider-Mana, spot Super Bowl może ujawnić więcej szczegółów na temat fabuła filmu, a także złoczyńca Spider-Verse 2, The Spot.

10 Transformers: Bunt bestii

transformers powstanie bestii 2023

Oparty na popularnej linii zabawek Beast Wars (i późniejszej kreskówce), Transformers: Bunt bestii, którego otwarcie zaplanowano na 9 czerwca, kontynuuje rewitalizację serii po Michaelu Bayu, zapoczątkowaną przez Bumblebee z 2018 roku. Spot Super Bowl może dodatkowo ustalić, w jaki sposób Maximale, Predacony i Terrorcony będą pasować do Autobotów. Zwiastun Super Bowl może również podkreślać ramy czasowe filmu z 1994 roku, czyniąc go bardziej kontynuacją Bumblebee niż filmów Michaela Baya.

Tyler Rake wygląda na wściekłego w zwiastunie Extraction 2

Ekstrakcja 2 otwiera się 16 czerwca i jest prawdopodobnie jednym z głównych bohaterów oferty Netflix na 2023 rok. Film jest kontynuacją wysiłków streamera, aby przedstawiać oryginalne filmy o bardziej mainstreamowym charakterze. Ekstrakcja 2 może być tematem własnego spotu Super Bowl lub jako część skondensowanej wersji ostatnich skwierczących filmów Netflix.

12 Indiana Jones i tarcza przeznaczenia

Harrison Ford Phoebe Waller-Bridge Indiana Jones i tarcza przeznaczenia nagłówek

Z datą premiery zaplanowaną na 30 czerwca, Indiana Jones and the Dial of Destiny będzie piątą i ostatnią przygodą na dużym ekranie Indiana Jones Harrisona Forda. Jako jeden z największych filmów roku, jest prawie pewne, że film będzie miał swoje miejsce podczas Super Bowl. Być może spot Super Bowl wskaże rolę Tarczy Przeznaczenia.

Czytaj także  20 Best Donnie Yen Movies, Ranked (According To IMDb)

13 Mission: Impossible — Dead Reckoning — część pierwsza

Tom_Cruise_Simon_Pegg_Rebecca_Ferguson_and_Ving_Rhames_on_a_boat_in_Mission_Impossible_Dead_Reckoning_Part_One

Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One to kolejny bardzo oczekiwany film z 2023 roku, który praktycznie gwarantuje miejsce na Super Bowl. Niedawny film fabularny IMAX uwydatnił ostatni szalony wyczyn Toma Cruise’a, więc być może spot Super Bowl może wejść w szczegóły dotyczące fabuły kończącej franczyzę, która ma zostać rozłożona na dwa filmy. Tak czy inaczej, miejsce na Super Bowl wzbudzi emocje związane z datą premiery filmu 14 lipca.

14 Barbie

Margot Robbie uśmiecha się i przechyla okulary przeciwsłoneczne w filmie Barbie

Wielkoekranowa adaptacja Barbie w reżyserii Grety Gerwig, która miała premierę 21 lipca, szybko stała się jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Ponieważ pierwszy zwiastun przedstawiał Barbie jako parodię 2001: Odysei kosmicznej, bardzo niewiele wiadomo o fabule filmu ani o tym, jak Barbie i Ken będą pasować do świata. Spot Super Bowl będzie doskonałą okazją do rzucenia światła na ten aspekt filmu.

15 Wonka

Wonka Set Video Timothee Chalamet

Timothée Chalamet zagra w dwóch bardzo głośnych filmach pod koniec 2023 r., z Dune: Part Two zaplanowaną na 3 listopada i Wonka, która pojawi się 15 grudnia. Ten ostatni prawdopodobnie pojawi się podczas Super Bowl LVII, ponieważ pierwszy skończył dopiero zdjęcia w grudniu. Oprócz kilku zdjęć, niewiele ujawniono Chalameta jako młodego Willy’ego Wonka, a zwiastun może dać wgląd w to, jak ten występ różni się od poprzednich interpretacji Gene’a Wildera i Johnny’ego Deppa.

Więcej: Super Bowl LVI: największe ujawnienia z zwiastunów wielkiej gry

By Antoni

One thought on “15 Movie Trailers We Expect At Super Bowl 2023”
  1. Heү fantastiс website! Does running a bloɡ like this take a large amount of work?
    I have absolutely no knoԝledge of coding but I was
    hoping to stаrt my own blog soon. Anyԝay, should you have any recommendations or techniques for
    new bⅼog owneгs pleasе sharе. I know this is off subject nevertheless I simply had to ask.
    Kudos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *