niedz.. maj 28th, 2023

Przez lata nastolatki z nastawieniem toczyły dobrą walkę z siłami zła jako Power Rangers. Ale gdyby mieli ze sobą walczyć, kto wyszedłby na wierzch? Kto jest najsilniejszym Strażnikiem wszechczasów? Najpotężniejszy Łowca powinien być w stanie dawać z siebie wszystko w walce, ale także wiedzieć, jak myśleć strategicznie w walce. Potrzebują też prawdziwego ducha Power Rangera.

Większość ludzi wskazuje Czerwonych Rangersów na przestrzeni dziesięcioleci jako najsilniejszych ze wszystkich Rangersów, ale wielu innych Rangersów pokazuje, że mają znacznie większą waleczność niż ich przywódcy. Dowiedz się, kto jest najlepszym z najlepszych, oglądając Ranking najpotężniejszych Power Rangers.

Zaktualizowano 14 stycznia 2023 r. przez Amandę Bruce: Każdy sezon serii Power Rangers ma na celu podniesienie poprzeczki publiczności dzięki potężniejszym złoczyńcom. Oczywiście czasami klasyczni złoczyńcy również powracają, by siać spustoszenie w nowych zespołach, pokazując, jak silni byli pierwotni Power Rangers, którzy zmierzyli się z nimi. Tak jest w przypadku sezonu Power Rangers Cosmic Fury, który debiutuje w 2023 roku, ponieważ zawiera powrót Lorda Zedda, złoczyńcy Mighty Morphin Power Rangers. Ci, którzy pierwotnie go przyjęli, byli jednymi z najsilniejszych Rangersów, jakie ma do zaoferowania franczyza.

Tori Hanson

Burza Power Rangers Ninja

Tori nie jest technicznie liderem swojego zespołu podczas sezonu Ninja Storm, ale naprawdę mogłaby nim być. Tori spędza dużo czasu, całkowicie samotnie kończąc w bitwach, i to ona pracuje nad zasypaniem przepaści między jej kolegami z drużyny a innym duetem Power Rangers, który pojawia się w trakcie sezonu.

Nie tylko to, ale Tori jest wielokrotnie pilotowana przez megazorda przez cały sezon i wykonuje swoją pracę. Zawsze jest gotowa zrobić wszystko, aby dobro w końcu zatriumfowało.

Kira Ford

Power Rangers Dino Thunder

Kira znajduje żółty klejnot dino w Power Rangers Megaforce

Sezon Dino Thunder może pochwalić się wieloma potężnymi wojownikami. Dzieje się tak głównie dlatego, że każdy z różnych Strażników kończy ze specjalnym zestawem umiejętności w wyniku tego, jak łączą się z nimi ich klejnoty dino. Jak na Kirę Ford, kończy z niewiarygodnie potężnym głosem. Podczas gdy śpiewa w swojej cywilnej postaci, w swojej postaci Strażnika, jej krzyk może być użyty jako broń ofensywna.

Kira był wielokrotnie rekrutowany do pomocy innym Rangersom w bitwie – i to w różnych ramach czasowych. Oczywiste jest, że nawet późniejsze zespoły Strażników rozumieją, jak potężna potrafi być na boisku.

Czytaj także  Every Known Witch (In Canon)

Merricka Balitona

Dzika siła Power Rangers

Merrick w tradycyjnym stroju iw formie Rangera w Wild Force.

Kiedy zaczyna się sezon Wild Force, Merrick nie jest jednym z tych dobrych. To wynik mocy, którą dzierżył tysiące lat temu, całkowicie go pochłaniając. Mogło go to wzmocnić, ale także zepsuło.

Jednak w trakcie sezonu przezwycięża to, aby efektywnie wykorzystywać swoją moc, a nawet wychodzi poza swoją postawę „samotnego wilka”, aby stać się graczem zespołowym. Chociaż w sezonie Wild Force jest oczywiście trochę magii, to wciąż imponujące jest to, że Merrick jest w stanie się obudzić i używać swoich umiejętności, jakby czas nie minął, chociaż minęły tysiące lat. Ma dostęp do trzech różnych zordów, a także wielu rodzajów broni i jest na tyle biegły w walce wręcz, że jest w stanie stawić czoła niemal całej drużynie Strażników jednocześnie. Jest zaciekłym wojownikiem.

Kimberly Hart

Mighty Morphin Power Rangers

Podział obrazu Kimberly, pierwszego różowego strażnika, z Mighty Morphin Power Rangers

Bardziej cyniczni fani oryginalnej serii Power Rangers będą postrzegać Kimberly bardziej jako damę w opałach niż bohaterkę, ale wcale tak nie jest. Podczas gdy Kimberly może znaleźć się na celowniku takich osób jak Rita Repulsa i Lord Zedd na początku serii, zawsze podchodzi do tego spokojnie, stając na wysokości zadania, a nawet oszukując ich sługusów, by myśleli, że jest po ich stronie więcej niż raz.

Kimberly jest także jedną z pierwszych Power Rangers, która faktycznie wybrała swojego zastępcę, dokładnie rozważając decyzję i rozumiejąc, co to znaczy zachować tajemnicę zespołu. Prowadzi także własny zespół Rangersów, kiedy zostaje wysłana w przeszłość, udowadniając, że doskonale potrafi dyktować warunki. Kimberly nawet rzadko chybia swoim łukiem wspomaganym. W komiksach Boom Studios jej postać staje się także Zabójcą Strażników, kimś, kto jest w stanie zabić innych Strażników, nawet tych, którzy są uważani za potężniejszych od niej.

Adama Parka

Mighty MorphinPower Rangers/Power Rangers Zeo/Power Rangers Turbo

Adam jeździ w Power Rangers Turbo

Adam Park to nie tylko jeden z najpotężniejszych Rangersów, ale także jeden z najbardziej niedocenianych Rangersów. Adam jest drugim Czarnym Rangerem w drużynie Mighty Morphin Power Rangers, zajmując miejsce zwolnione przez Zacka Taylora. Chociaż w swoim oryginalnym sezonie jest stosunkowo cichą postacią, jest świetnym wojownikiem, zapewniając wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje, bez pytania. Jest także świetnym artystą sztuk walki, zanim jeszcze został Power Rangerem, i ostatecznie skutecznie działa jako zastępca dowódcy jako Zielony Ranger drużyny Zeo, mimo że Rocky przewyższał go we wcześniejszym sezonie.

Czytaj także  10 najlepszych reakcji na tweety po wydaniu gry

Adam pozostaje z drużyną przez cały sezon Turbo, trenując różne sztuki walki i co sezon otrzymując nową broń. Jest także jednym z Rangersów, który wraca najczęściej, aby pomóc późniejszym zespołom, działając nawet jako lider zespołu Retro Rangers, grupy złożonej z Rangersów z pięciu różnych drużyn, które pracują razem na przesuniętej osi czasu.

Kate Walker

Siła czasu Power Rangers

Podzielony obraz przedstawia Power Rangers Time Force Yellow Ranger Ashley na zewnątrz i wewnątrz jej stroju Rangera

Katie Walker jest najsilniejszą fizycznie Rangerką w Power Rangers Time Force. Ma super siłę, która może wynikać z inżynierii genetycznej, umożliwiając jej podnoszenie gruzu. Cofa się w czasie, aby pomóc Wild Force Rangers pokonać Mutorgs. Tam jej siła jest dalej testowana, kiedy wyzywa Danny’ego, Black Wild Force Ranger, na zawody siłowania się na rękę i wygrywa bez najmniejszego wysiłku.

Katie używa Yellow Chrono Sabres jako swojej podstawowej broni do walki w zwarciu, co pozwala jej na użycie potężnego ataku Time Strike. Doskonale radzi sobie w walce w zwarciu. Katie jest bardziej niż chętna do narażenia się na niebezpieczeństwo, aby ratować innych, pokazując, że naprawdę ma ducha Power Ranger.

Kasia Chan

Power Rangers Turbo/Power Rangers w kosmosie

Power Rangers w kosmosie i Turbo Różowy Ranger Cassie Chan

Cassie Chan, jedna z niewielu Różowych Rangersów tutaj, udowodniła swoją wartość z nawiązką. W swoim debiutanckim odcinku podczas Power Rangers Turbo Cassie pomogła TJ, zanim jeszcze został Rangerem, uratować Katherine Hillard (wówczas Pink Turbo Ranger) i Tommy’ego Olivera (Red Turbo Ranger). Zajęła miejsce Kat w drużynie i stała się jednym z najpotężniejszych Strażników wszechczasów. Cassie nie narażałaby się na niebezpieczeństwo, ale była w pełni oddana swoim obowiązkom Strażnika.

Nawet po tym, jak straciła swoje moce jako Strażniczka, Cassie wyrusza z przyjaciółmi w kosmos, aby powstrzymać Divatox. Jej zespół odzyskał swoje moce od Androsa, który przejął rolę lidera. Była Różową Strażniczką w Power Rangers w kosmosie, a później dołączyła do Lost Galaxy Rangers w ich walce z Psycho Rangersami.

Cassie nawet by do nich dołączyła i nadal była Różową Strażniczką, gdyby nie powstały konflikty w harmonogramie z aktorką. Wraca jeszcze raz podczas Super Megaforce, aby pomóc Legacy Rangers. Jej poświęcenie jako Strażniczki jest jednym z powodów, dla których Cassie jest jednym z najpotężniejszych Power Rangers, a także jej imponującymi umiejętnościami walki.

Trey z Tryforii

Power Rangers Zeo

Power Rangers Zeo Złoty Ranger Trey z Triforii

Trey of Triforia to pierwszy Złoty Ranger wprowadzony w Power Rangers Zeo. Kiedy pojawia się po raz pierwszy, pomaga Rangersom pokonać Wolfbane’a swoimi ruchami sztuk walki i swoim zordem, Pyramidasem, który jest zdolny do lotów międzygwiezdnych i może strzelać złotymi błyskawicami. Ponadto, łącząc się z Zeo Megazordem i Czerwonym Battlezordem, Złoty Ranger umożliwia stworzenie Zeo Ultrazorda, najpotężniejszego zorda w całej grze Power Rangers Zeo.

Czytaj także  11 miejsc, w których kręcono filmy „Kevin sam w domu 2, potem Vs. Ale już

Później Złoty Strażnik ratuje Tommy’ego i Katherine, gdy zostali zmniejszeni przez Prince Sprocket, i wrócił, aby pomóc im pokonać Tarantabota, tworząc Zeo Ultrazord. Niestety, Trey traci swoje moce i musi zostać uratowany przez innych Strażników. Dzieli się na trzy formy: Trey of Courage, Trey of Heart i Trey of Wisdom. Jego moce Złotego Rangera są następnie przekazywane Rangerowi, który jest prawdopodobnie znacznie potężniejszy, ale jego moce w końcu wracają do niego.

Trenta Fernandeza-Mercera

Power Rangers Dino Thunder

Power Rangers Dino Thunder Biały Ranger Trent

Biały Ranger z Power Rangers Dino Thunder, Trent zaczynał jako złoczyńca Rangersów z powodu zła w jego Klejnocie Dino. Kiedy klejnot został zniszczony, stał się ich sojusznikiem. Trent ma kilka umiejętności, w tym możliwość kamuflażu, używania nadludzkiej prędkości i wchodzenia w tryb Super Dino. Trent walczy Białym Drago Swordem, który jest w stanie strzelać laserowymi strzałami, które eksplodują. Kontroluje również Dragozorda i Stegozorda i może połączyć je, tworząc pierwszego Dino Stegazorda. White Ranger wygrywa także White Thunder ATV.

Trent walczy u boku SPD Rangersów, aby walczyć z armiami Zeltraxa i Imperatora Gruumma, a także z Mega Rangersami, aby pokonać Armadę, co obejmowało pokonanie wielu X Borgów i Bruiserów, dodatkowo udowadniając swoje umiejętności jako Rangera. Jego liczne umiejętności są imponujące i są głównym powodem, dla którego Trey zdobywa miejsce jako jeden z najsilniejszych Power Rangersów.

Jen Scotts

Siła czasu Power Rangers

Power Rangers Time Force Różowy Ranger Jen Scotts

Jen Scotts służy jako lider przez większość Power Rangers Time Force. Jen posiada rozległą wiedzę na temat przyszłości, pochodzącej z roku 3000. Służyła jako funkcjonariuszka Policji Czasu, która powstrzymała niemal wszystkie przestępstwa. Kiedy Wes zmusza zespół do powrotu do ich własnego czasu, aby ich chronić, Jen cofa się w czasie, aby pomóc mu wygrać ostateczną bitwę w serialu. Po wszystkich swoich imponujących wyczynach w sezonie Time Force, dalej udowadnia swoje umiejętności w odcinku Wild Force „Reinforcements from the Future”. Ratuje Wild Force Rangers i Silver Guardians, łącząc siły z nimi, by pokonać…

By Antoni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *