sob.. kwi 1st, 2023

Ostrzeżenie! Ten post zawiera SPOILERY dotyczące Lazarus Planet: Assault On Krypton #1

W nowym powiązaniu DC Comics z Lazarus Planet, Superman Jona Kenta dostaje idealną zapowiedź jego nieuchronnej przemiany w nowego Człowieka ze Stali. Chociaż w ostatnim numerze Superman: Son of Kal-El moce elektryczne zaczęły manifestować się w Jonie, podobnie jak jego ojciec jako Superman Blue, nowy Lazarus Planet: Assault on Krypton nadal drażni ciągłą ewolucję Jona, jednocześnie ustawiając nowy kostium Jona dzięki zupełnie nowemu łobuzowi w jego życiu.

W nowym Lazarus Planet: Assault on Krypton #1 Jon Kent występuje w opowiadaniu „Electric” CS Pacata i Scotta Godlewskiego. Stając twarzą w twarz z bardzo przystojnym złodziejem w tym nowym numerze, który później przybrał imię Ash, Jon Kent i jego najnowszy wróg zostają złapani w nadnaturalnie naładowaną burzę spowodowaną erupcją wulkanu na wyspie Lazarus, wydarzeniem, które wywarło znaczący globalny wpływ na pogodę z moce manifestujące się w tych, którzy nigdy ich wcześniej nie mieli, a także zmieniające zdolności, które już istniały. Tak jest w przypadku Asha, który otrzymuje nowe supermoce ognia / lawy, oraz Jona Kenta, który zostaje naładowany zaskakującymi zdolnościami elektrycznymi, spłacając koniec Syna Kal-Ela i drażniąc się z jego przyszłością jako nowy Superman Blue. Jednak historia kończy się również, gdy Ash ucieka z peleryną Supermana, przezabawnym sposobem na założenie kostiumu Jona bez peleryny, z którego już się drażniono.

Superman Jona Kenta właśnie zgubił swoją kultową pelerynę

Superman gubi peleryny na planecie Lazarus

Ponieważ peleryna Supermana zaczęła iskrzyć dzięki nowym mocom Jona, Ash przekonał Człowieka ze Stali, aby ją zostawił, podczas gdy on ciągnął się, aby pomóc Człowiekowi ze Stali pomagać potrzebującym. Jednak Jon został całkowicie oszukany, gdy nadszedł czas, aby Superman przekazał Asha władzom za serię ostatnich kradzieży. Twierdząc, że jego moce były tymczasowe i wyblakły, Ash twierdzi, że sprzedałby pelerynę Jona temu, kto zaoferowałby najwyższą cenę (gdyby tylko nadal miał moce). Jednak Jon wraca do mieszkania Asha, aby odzyskać swoją pelerynę, tylko po to, by zobaczyć w wiadomościach, że ktoś z mocami lawy uciekł z komisariatu policji, zanim Jon odkrywa, że ​​​​jego peleryna rzeczywiście zniknęła.

Czytaj także  TMNT's New Master Splinter Replacement Is A Surprise Hero

Z pewnością wydaje się, że moce Asha są trwalsze, niż pozwalał na to, i to tylko kwestia czasu, zanim on i Jon Kent ponownie się skrzyżują. Co więcej, jeśli Jon rzeczywiście zmierza do podobnej transformacji, która odzwierciedla czasy jego taty jako Supermana Niebieskiego, prawdopodobnie będzie miał bardziej agresywnego Supermana Czerwonego, z którym będzie walczył, tak jak zrobił to Clark. Jednak możliwe jest, że wersja Reda Jona nie będzie jego osobowością podzieloną na dwie części, jak miało to miejsce w przypadku oryginalnego Supermana, ale raczej nową folią, taką jak Ash. Jednak niedawno ujawniony złoczyńca, Luis Rojas, znany również jako Red Sin, również może być dynamicznym meczem, dzięki czemu para Niebiesko-Czerwonych jest znacznie bardziej rywalizacją z Rojasem nienawidzącym Kryptończyków prawie tak samo, jak sam Lex Luthor.

W każdym razie utrata kultowej peleryny Jona Kenta jest dość kłopotliwa dla Supermana. Chociaż byłoby dobrze, gdyby odzyskał ją z powodów sentymentalnych, utrata peleryny jest nadal krokiem we właściwym kierunku dla Jona, aby w końcu dostać swój nowy garnitur jako elektryczny Superman Blue. Lazarus Planet: Assault on Krypton #1 jest już w sprzedaży od DC Comics.

Dalej: „Dawn of DC” to wczesny sukces, gdy fani witają nową erę uniwersum DC

By Antoni

One thought on “Superman’s Major Transformation Just Got The Perfect Tease”
  1. I uѕed to be suggested this blog by mү cousin. I’m now not
    sure whether this publіsh is writtеn by һim as noƄody else recognize such distinctive approximately my difficulty.

    You’re wonderful! Thank you!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *